| simplist a întrebat:

Buna seara! Ma aflu in clasa a 11a profesionala mai exact in anul terminal si as vrea un sfat legat de continuarea studiilor, cum credeti ca e mai bine sa am o continuitate la zi sau la seral? Vreau sa precizez ca nu mi-a placut in general matematica, dar la romana ma descurc chiar bine.La zi se poate continua la liceul Economic sau Turism si alimentatie (se numeste in alt mod dar e ceva asemanator nu tin minte exact).As vrea un sfat sau orice fel de informatie. multumesc.

1 răspuns:
| sabin89 a răspuns:

Înţeleg că eşti în stadiul terminal - clasa 11-a profesională. Eu aş recomanda continuarea la zi. Cei care au urmat la seral, cu care am vorbit eu, în general mi-au spus că la seral nu se prea face carte.