| RoxanaIonela a întrebat:

Buna seara prieteni! Ca sa ajung din Bucuresti in Bacau... Care este mai departe Adjud sau Onesti?

Adica cu alte cuvinte care este mai departe de Bucuresti onestiul sau adjudul? Bucuresti - adjud sau Bucuresti onesti?

1 răspuns:
| Cornel_Ichim_1991 a răspuns:

Abjud este mai aproape cu vreo 80 km. Iti recomand site-ul www.distanta.ro. Iti arata distanta, consumul de carburant aproape de realitate, ma refer ca pretul combustibil pe care il calculeaza ei, e asemanator cu ce e in benzinarii.