| Crash94 a întrebat:

Bună seara!

Referitor la repartizarea în licee, din experiență, știți dacă, în turul 2 de repartizări există șanse să se mai elibereze locuri și la liceele la care acum s-au ocpuat toate locurile?

Vă mulțumesc!

1 răspuns:
| Ineys a răspuns:

Da. Din clasa mea au plecat cel putin vreo 8-9 elevi in clasa a 9-a la inceput. Trebuia sa fim 30, am sfarsit vreo 20-21, ceva de genu.
Majoritatea isi dau seama ca nu au intrat bine sau ca nu voiau liceu, habar n-am.