| EmmaGrey a întrebat:

Stie cineva profesori buni din Tulcea care ofera meditatii la chimie pentru admiterea la medicina? Se poate si un numar de telefon?

1 răspuns:
| sorinake a răspuns:

Citat din anunt:
Meditatii romana-matematica-biologie-chimie 35 lei/2h
"Ofer meditatii la romana, matematica, chimie, biologie elevilor de orice clasa pentru pregatirea examenelor nationale si nu numai. Mentionez ca am promovat examenul de bacalaureat la matematica cu nota 10 si sunt olimpica nationala la romana si istorie. Pot oferi si ajutor la teme copiilor mai mici, ai caror parinti nu au timpul necesar pentru acest lucru.
Dispun de numeroase carti si materiale ajutatoare."

Link: https://www.olx.ro/......7poQe.html