| Radandam a întrebat:

Bună seara! Vreau sa aflu detalii despre Universitatea de Geografie din Bucuresti.Cum este cu căminul,profesorii cum sunt,ce profiluri sunt mai bune.Pot sa imi raspunda cei care sunt studenti acolo, cei care au terminat aceasta facultate sau cei care vor sa dea la aceasta Universitate.Astept cat mai multe raspunsuri. Orice informatie legata de aceasta Universitate este binevenita! Multumesc!

2 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Nu exista Universitatea de Geografie

| Sfetnic a răspuns:

Facultatea de Geografie face parte din Universitatea din București. Căminele sunt în mai multe locații din București, dar poți primi în cele mai bune în anul 1 numai dacă ai medie foarte mare la admitere. Îți recomand această facultate numai dacă ești foarte pasionat. Vezi detalii pe site-ul lor.