| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara vreau sa intreb ceva foarte urgent.Am cartela de cosmote am 2 euro pe ea si vreau sa pot vorbii in Italia ideea este ca nu stiu exact tarfiul pe minut din Romania-Italia si daca exista posibilitatea sa imi activez o extraoptiune minima pentru minute speciale internatioanale.Si nu merge sa dau nici mesaje am un Samsung c3222 si am nevoie de un raspuns cit mai urgent! Multumesc

3 răspunsuri:
| piti77 a răspuns:

0.92 Euro/min pentru apel, 0.15 Euro/SMS
pentru apeluri internationale ai extraoptiunea Xplore -20 min internationale pe fix sau mobil pentru 5 euro
sau extraoptiunea Freedom unde ai 130 min nationale si internationale pentru 6 euro
desigur, pe langa aceste minute internationale mai ai si alte minute nationale, internet.dar eu ti-am scris ce te intereseaza

| TicAlex a răspuns:

Cu 2 euro nu ai extraoptiuni. dar poti vorbi asa. cu 2 euro vorbesti vreo 10-15 min (din experienta mea).

| AliNusHD a răspuns:

TicAlex greseste... minutul este 30 de euro centi.