| Marianneftw a întrebat:

Vreau sa intru la psihologie, ori la Universitatea din București, ori la Titu Maiorescu, dar N-am inteles daca se da examen de admitere, testul acela grila. Eu vreau la taxe, trebuie si acolo test? Si cat de greu este, câte întrebări sunt?

2 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

La Titu Maiorescu cred ca e pe baza de dosar.
Si daca intri la taxa la UB tot trebuie examen, in functie de nota intra la buget sau taxa.

| minrest a răspuns (pentru alina2k18):

Nu, Alina, nu e nevoie sa pui banii intr-un dosar, ii dai asa, teanc, sa poata sa ii numere; e facultate cu plata. Fabrica de diplome.