| Rusu1p a întrebat:

Bunahappy
Stie cineva 100% daca noi nu am lucrat nimic pe online si profesorii nu au pe ce sa ne puna note, ne pun 4 sau 5, ori ne iau media din sem 1? Sau cum se procedeaza?(sunt clasa 7)

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu ati lucrat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă aveai doar 1 notă în catalog (când se mergea la școală) am auzit că dacă ai doar o notă, media se încheie nota pe care o ai+ media din semestrul trecut(la materia respectivă) asa am auzit. Oricum nu se lasa corigenti sau repetenti! Profesorul are voie să pună 4 dacă vrea, în catalogul online, și încheie media pe semestrul II

| morfeo a răspuns:

Iti echivaleaza cu cele de pe semestrul 1. Eu la romana nu aveam nici o nota pana sa vina pandemia asta, si azi mi-a spus diriga ca am media incheiata.

| Crisstinayy12 a răspuns:

Ar putea si sa va dea un 10 la toti daca aveti minim o nota. Daca nu are pe ce, e nepermis sa va puna 4 sau asa. O sa se ia media de pe semestrul trecut. O sa va adauge atatea note cat sa iasa cat media veche.