| Christina a întrebat:

Stie cineva cum se va desfasura examenul de bacalaureat anul acesta?

Răspuns Câştigător
| Hypathia a răspuns:

Nici Dumnezeu nu cred ca stie. La cum se razgandesc "mintile luminate" de la Ministerul Invatamantului nici al' cu coarne nu stie.

1 răspuns:
| Wintersmile a răspuns:

Eu sunt a 10-a, dar diriga ne-a zis ca se da tot la sfarsit.nu se mai dau competentele in timpul anului si pentru cei de-a 8-a si a 12-a se termina scoala cu o saptamana mai devreme...eu asa am inteles.