| Anaa939839393 a întrebat:

Buna! Stie cineva o aplicatie/server pentru bacul la geografie?(in afara de geogra.ro /geografilia.)? Am vazut la cineva un server in Adobe doar ca nu am aflat cum se numeste acea aplicatie.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Stai un pic ca nu inteleg, cum iti foloseste tie un server ori aplicatie, la BAC-ul de geografie?

La BAC nu poti folosii nimic, nici aplicatii nici servere, doar ce ai invatat din manualul de geografie, sau din notitele de la scoala.

| Anaa939839393 explică (pentru Violleta2022):

Pentru a invata mai interactiv.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anaa939839393):

Nu ai nevoie de nimic interactiv, ci e materia din cartea de geografie, fiindca subictele sunt doar din acea materie.
Este pacat sa pierzi timp inutil, uitandu-te pe aplicatii si alte chestii neimportante, in loc sa petreci timp sa inveti serios, doar la materia si materiile care trebuie sa le inveti pentru BAC.

| Alex1797896 a răspuns:

OmniQuiz. Aceasta este cea mai bună aplicație pentru bac la geografie. O găsești pe Google Play.winking