| EmylyaEmy a întrebat:

Stiti cumva daca imi pot retrage dosarul de admitere de la facultatea de geografie? Nu gasesc sa fie specificata pe undeva chestia asta, dar banuiesc ca se poate, ca la celelalte facultati de altfel. Stiti cand si intre ce ore? Mersi!

3 răspunsuri:
| Ralukafay a răspuns:

Da,se poate, dar doar in etapa a 2-a iti mai poti duce dosarul la alta facultate.

| EmylyaEmy explică (pentru Ralukafay):

Aaa, voi confirma deja in alta parte, doar ca vreau sa imi primesc copiile legalizate inapoi de la facultatile la care nu voi confirma laughing. Merci de raspuns!

| Ralukafay a răspuns (pentru EmylyaEmy):

Npc.