| Nimeni91 a întrebat:

Buna! Stiti daca exista o carte care sa cuprinda materia de bac la sociologie? Efectiv nu gasesc pe net nici o carte, nu sunt in clasa a 12 a, insa as vrea sa dau la sociologie bacul la proba la alegere si as vrea sa ma apuc sa invat.

2 răspunsuri:
| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Nu, am gasit doar un memorator de la paralela 45 pentru Bacul la sociologie. Incearca sa iti intrebi profesorul, sigur te va ajuta.

| Nimeni91 explică (pentru rosessunflowersandlillies):

Buna! Eu, la sociologie, nu am practic prof de sociologie, adica proful de la clasa mea nu are specializarea asta, e prof de istorie, iar clasa a 12 a de anul asta face filosofia cu cu profesorul care are drept specializare sociologia, deci fac pregatire in plus pentru cei ce dau la sociologie. Am intrebat, dar proful de la clasa mea mi-a spus ca nu e de specializare profesor de socio-umane, asa ca ma gandeam ca stiti voi, sau ma gandeam ca v-au recomandat voua cate ceva profesorii. Multumesc de raspuns. O sa incerc sa ma uit pe memorator, poate ma ajuta.