| Anaa939839393 a întrebat:

Bună! Stiti site-uri de unde pot descarca prezentari powerpoint, word-uri, pdf-uri cu materie de geografie de clasa a 12-a mai exact pentru bacalaureat?! Multumesc

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Intrebi in calitate de elev ce se pregătește de bac sau altfel?

| Anaa939839393 explică (pentru sierra1):

Da elev, momentan sunt a 11-a dar vreau sa invat de acum, ca in clasa a 12-a sa imi fie mai usor

| sierra1 a răspuns (pentru Anaa939839393):

Uiți tot până atunci (doar geografia e TOCEALĂ). reia din septembrie, pe bune. Bucură-te de vacanță

| Anaa939839393 explică (pentru sierra1):

Meh... mai mult tocesc la romana! Acele opere, nu prea imi place romana, dar aia e trebuie sa le invatam