| Jodidi a întrebat:

Buna, stiu ca este ceva prostesc ce întreb dar vreau sa stiu daca o persoana îsi poate schimba privirea sau zambetul sau etc cel primit genetic din familie cu unul de la altcineva. Este posibil sau pur si simplu nu putem? Adica nu ma refer la operatii estetice ma refer la reflexul nostru cum zambim se poate schimba?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Evident ca nu se pot schimba asa ceva, nici macar caracterul persoanei nu se poate schimba.

| Crescent a răspuns:

E ciudata intrebarea ta, dar cred ca se poate schimba.