| Iraravu3 a întrebat:

Buna, stiu ca este ciudat dar sunt cam speriata. In noaptea asta am visat ca maicamea avea d-ala rosu ca sa atraga taurii si un taur a sarit pe ea si a ramas fara picior, are vreo semnificatie sau ceva?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Uuuuu, ce tare vis!

Daca visezi un taur vei fi promovat. Daca visezi ca esti urmarit de un taur, este semn ca trebuie sa fii precaut in afaceri. Daca vezi un taur care impunge pe cineva, probabil la o lupta cu tauri, este bine sa eviti sa imprumuti bani de la altii.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Poate exprimă vreo teamă de-a ta legată de mama.

| Mirel4412 a răspuns:

Visele nu au nicio semnificatie, daca tu vrei sa crezi in ele dor iti complici viata. Eu am visat ca mancam cu satana la masa, ar trebui sa ma sperie? Nu.
Toti avem cosmaruri cateodata, sunt pur si simplu intamplatoare.