| Dolyta a întrebat:

sunt anul 1 la o facultate de stiinte economice specializarea economie si afaceri internationale. stie cineva in ce consta examenul de licenta?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Examenul de licenta, ca la orice facultate, consta in redactarea unei lucrari de minim 30-40 pagini pe un subiect pe care il analizezi si il studiezi

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tu nu ai intrat nici în prima sesiune de examene și deja te gândești la licență?
Lucrare de diplomă (susținerea ei în fața comisiei) și poate și scris grilă.
De ce nu întrebi la secretariat?
Pa, pa.

| Marina_Iliescu_1971 a răspuns:

Va fi grila