| NuConteaza00000 a întrebat:

Sunt anul II, la privat. Daca nu am fost la nici un examen din sesiune in sem I, risc sa repet anul sau le pot da pe toate in toamna?
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil le vei da in toamna dar vei avea foarte mult de invatat. Trebuia sa te gandesti la asta cand ai lipsit de la examene.

| Adry05 a răspuns:

Intreaba si tu la secretariat ca la privat posibil sa fie alta procedura

| NLS a răspuns:

Unele le poți da aproape sigur in aceasta sesiune dacă vrei (teoretic, căci bănuiesc ca nu ești pregatit), sau în cea din vara. (sau in săptămâna de după sesiuni se mai organizează de obicei o sesiune scurta pentru restante).
Însă fiind facultate privata, cel mai bine întreabă la secretariat.