| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Sunt clasa a 12-a si as vrea sa îmi continui studiile.Astfel,m-ar interesa facultatea de psihologie si științele educatie-profil/sectiunea pedagogia învățământului primar si preșcolar. Ma puteți ajută cu cateva sfaturi sau pareri, orice absolut orice mi-ar fi de folos.Vă mulțumesc. (Cel mai mult m-ar interesa sa stiu la ce materii voi da examene in anul 1)

3 răspunsuri:
| Anuket a răspuns:

Caută plan de învățământ Psihologie și numele universității pe care vrei să o urmezi.

| Devil21 a răspuns (pentru Anuket):

Mulțumesc!
Am căutat si chiar mi-a fost de folos insa as vrea si parerea celor care sunt la facultatea aceasta incat sa imi spuna despre profesori, despre personalul instituției, etc.

| Anuket a răspuns (pentru Devil21):

Mai întâi trebuie să specifici și ce universitate vrei să urmezi că facultatea asta e peste tot și în general e bine.