| Eusuntalelol a întrebat:

Buna! Sunt clasa a 8a si anul acesta am examen, am nevoie de titlul lecțiilor învățate în clasele 5-8, la matematică am pliante cu lecțiile din clasele 7-8 dar la restul nu am nimic. Ma poate ajuta cineva va rog? Am subiecte de examen, am nevoie doar de titlul lecțiilor!

Răspuns Câştigător
| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Te uiti in programa aprobata de minister si ar trebui sa ai exact titlurile. Daca nu intri pe manuale digitale si te uiti la cuprins si ai titlurile.