| And1999 a întrebat:

Sunt din Bucuresti si as vrea sa imi spuneti pe ce site as putea intra acum pentru a afla media cu care se intra in liceele pe care le-am pus in fisa de inscriere,pentru ca am inteles ca media a crescut,insa nu gasesc site-ul sad ( stiu media din brosura,dar vreau media care este acum, dupa crestere ) Am nevoie urgent!

6 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Pai mediile de intrare apar dupa repartizare.Dar poti compara mediile de anul trecut cu mediile de anul asta de pe www.admitere.edu.ro Cred ca mediile de intrare vor fi mai mari.Bafta!

| ascovit a răspuns:

Singurele medii care te pot ajuta orientativ momentan raman cele din brosura.
Evident, in ruma subiectelor usoare la evaluarea nationala mediile vor creste, in functie de concurenta.
Concurenta stabileste aceste medii, as putea spune. Momentan, nu cred ca va creste media cu mai mult de 20 de sutimi ( asta tinand cont si de cat de cotat este liceul, repsectiv profilul dorit)

| ThePinkPant3r a răspuns:

Nu cred ca exisat asa ceva, cred ca trebuie sa astepti.
Si eu fac la fel ca sunt a VII. bafta laughing

| And1999 explică (pentru ThePinkPant3r):

laughing Sper ca nu au crescut exagerat de mult.

| ThePinkPant3r a răspuns (pentru And1999):

Asa sper si eu ca altfel stau acasa laughing

| rebeccadreamy a răspuns:

Pe ismb