| Inin_Elena_1993 a întrebat:

Sunt din Iasi si sunt interesata sa urmez niste cursuri acreditate, de limba engleza ceva mai intensiv unde diploma/certificatul sa fie recunoscut international si nu as vrea sa aleg o agentie slaba. Doresc seriozitate din partea profesorilor si multa implicare si interes. Mai ales sa aiba abilitatea de a ajuta cursantii sa inteleaga cat mai usor. Imi puteti recomanda o astfel de agentie? ( de preferat din proprie experienta sau din experienta celor apropiati). Va multumesc si mi-ati fi de mare ajutor. Dau funda big grin :*

2 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Poti incerca aici:www.eurocor.ro

Dar e prin corespondenta.
Diplomele sunt acreditate si recunoscute de Ministerul Educatiei si Muncii doar daca dai si examenul final la Bucuresti.

| Inin_Elena_1993 explică (pentru AvalohAlyn):

Multumesc frumos, cu intarziere!