| Rebeca21121 a întrebat:

sunt in clasa a XI -a seral, stie cineva cand incepe scoala? am auzit ca se incepe mai tarziu in februarie?

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Daca esti la profil tehnic si treci a 11-a, cursurile incep in februarie dupa terminarea semestrului 1..deci in semestrul II incepi...dar doar daca esti la profil tehnic..ca este o exceptie nu stiu din ce motive.dar ca sa fii tu sigura intreaba la secretariatul liceului si ei iti vor zice..sau suna la ei..Succes

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Din cate stiu, cursurile la forma de invatamant seral au inceput odata cu deschiderea noului an scolar 2015-2016---se desfasoara dupa amiaza conform orarului afisat la avizierul scolii.