| SakuraHaruno2810 a întrebat:

happy Sunt la litere la EN-CO limba si literatura si doresc sa dau admitere din nou tot la litere la JA-EN,specializarea unde am vrut initial sa merg,insa nu as vrea sa renunt la EN-CO,asa ca as dori sa le fac in paralel,nu asta e problema, insa daca as intra la JA-EN, as putea sa-mi echivalez examenele pe care eu le-am dat la EN-CO pentru JA-EN? Daca sunt la aceeasi materie desi e specializare B (pentru ca as fi in toamna anul 2 EN-CO, anul 1 JA-EN)

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă n-ai scrie tu așa de codificat ar fi tare fain. Ce-i aia CO?

| SakuraHaruno2810 explică (pentru sierra1):

laughing sunt prescurtarile de la limbile straine, utilizate la facultate laughing

Co=Coreeana

| sierra1 a răspuns (pentru SakuraHaruno2810):

Ințeleg, vrei să-ți echivalezi examenele de la co cu cele de la ja.

Oare merge să echivalăm și noi examenele de la limba ungurească cu cele de la specializarea urdu? Dacă putem noi, poți și tu

| SakuraHaruno2810 explică (pentru sierra1):

Incearca sa intelegi inainte sa faci pe desteptul. Eu ma refeream la examenele de engleza happy pentru ca la specializarea A si B se fac aceleasi materii cu diferente mici.

| sierra1 a răspuns (pentru SakuraHaruno2810):

Intervenție de samurai: Toshirō Mifune - s-a inventat secretariatul pentru neghiobi