| natural a întrebat:

Buna sunt la matematica informatica si nu stiu daca in clasa a 10-a la informatica o sa mai lucrez tot in C++.

Răspuns Câştigător
| Razvan1_4095 a răspuns:

buna! c++ este programare, iar programare se face pana in clasa a 12 a (funda?)

5 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Eu am terminat a 10-a, si sunt la mate-info, dar pe a 10-a mai faci 100% C++, apoi se trece la FoxPro.

| Ionait a răspuns:

Daca si in clasa a IX-a tot in C++ ai lucrat, si in clasa a X-a tot in C++ o sa lucrezi.

| Bellatris a răspuns:

Da, eu am facut si intr-a 10-a si intr-a 11-a.

| florina200 a răspuns:

Probabil ca o sa lucrezi

| liii a răspuns:

Daca pana acum ai lucrat in c++ probabil tot in el o sa lucrezi dar asta depinde si de profesor daca ii se pare ca nu faceti fata o sa va treaba in pascal.Noi am facut c++un semestru intra 9a iar din al 2-lea semestru ne-a trecut in pascal.Cam idioata profa dar asta e a trebuit sa ma obisnuiesc.