| Lalalala0101 a întrebat:

Sunt putin nehotarata cu privire la ce facultate sa urmez si voiam sa stiu ce parere aveti despre Facultatea de Chimie din cadrul Universitatii Bucuresti. Eventual studenti sau fosti studenti ai acestei facultati care pot sa imi spuna o impresie si daca profeseaza in domeniu. Este usor sa gasesti un job in acest domeniu, este bine platit?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe pagina de Facebook a universitatii sunt niste studenti de la fiecare facultate care descriu cum sunt facultatile, ce oportunitati exista. Sunt de asemenea grupuri de admitere. Intrebi acolo si sunt mari sanse sa iti raspunda studenti de la facultatea de chimie.