| Em11emilia a întrebat:

Buna,termin acum clasa a 12 a si am nevoie de un "atestat pentru proiectul: Sistemul de aprindere al motoarelor pe benzina" c-am 20 de pg imi trebuie la el si nu reusesc sa gasesc pe net...help? De unde as putea sa ma documentez?

1 răspuns:
| Celcestietot a răspuns:

Cauta si tu pe wikipedia sau pe alte siteuri despre diverse componente (sau ce aveti voi) si imbini informatiile si ai creat atestatul. Si eu am unul de facut dar pe alta filiera.