| User33 a întrebat:

Bună!
Știe cineva dacă și unde se poate găsi culegerea de teste grilă pentru chimie Umf București 2019 în pdf?

Răspuns Câştigător
| DanielPH a răspuns:

Nu o vei gasi in pdf. Vei gasi maxim cateva exercitii/subiecte, atat.
Ei s-au ocupat incat munca lor sa nu ajunga bataie de joc prin faptul ca un cutarica posteaza cartea pe net si gata, 0 venituri.
O gasesti ieftin pe internet, nu neaparat sa o cumperi noua, eu am vandut 2 exemplare la 50 de lei.

| User33 explică (pentru DanielPH):

Mă gândeam eu că n-am șanse s-o găsesc în format electronic, dar am zis totuși să întreb.
Mulțumesc mult!

1 răspuns: