| Dani778 a întrebat:

Tocmai am luat 4 la engleza, dar nedrept. Am o regula in care daca nu iti faci tema de 3 ori ai 4 (controlat de colegi mei) si nu inteleg de ce temele nu au fost taiate cand le am facut (am facut cele 2 teme dar nu mi lea taiat ceea ce asa trebuia sa faca) si o tema nefacuta iar mediile au fost facute. Se mai poate face ceva cand s-au facut mediile sau nu se mai poate?

3 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Nu. Nu mai reface nimeni mediile pentru tine. Ai trecut clasa, eu zic sa te multumesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa scandal. Cheamă-ți părinții sa vorbească cu directorul. Sunt prea mulți încrezuți in sistemul asta care fac ce vor ei. Ameninț-o pe profesoara ca ii faci sesizare la inspectorat și va suferi consecințele!

| mariaaaq a răspuns:

Poți sa ii spui directorului ca ți a dat 4 pe nedrept deoarece regula oricărei scoli este ca, dacă ai luat o not pe nedrept, poți sa spui directorului, sau cel mai bine, contestație