| tanta0496 a întrebat:

abia am trecut in clasa a IX-a de fapt incep in sept... pentru cei care au trecut deja prin asta va rog sa`mi spuneti ce fel de caiete imi trebuie in timpul anului? Multumesc anticipat... app dau fundita :X

2 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

In general spun profesorii ce fel de caiet ai nevoie. dar iti spun ca pentru lb romana si mate ai putea sa iei un caiet studentesc (depinde ce profil) iar in rest, caiete mici normale. tongue

| gabriella85 a răspuns:

Stai linistita, iti trebuie caiete normale de preferat studentesti ca sa nu fii nevoita sa le schimbi prea des si sa nu aglomerezi rucsacul