| Shailyn a întrebat:

Acum m-am trezit si adoniauri am visat ca eram intr o excursie cu scoala, în padure iar toti s au speriat de un pui de urs, crezând ca i si mama pe acolo, am văzut puiul eu am picat în prăpastie cu tot cu el unde am dat de mama puiului de urs. Ursoaica s-a imprietenit cu mine si ma lingea iar langalângă ea statea alt pui mort ce înseamnă asta?

3 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Cauta pe google ce inseamna cand visezi urs... cu placere.

| Vvistula a răspuns:

Nu inseamna nimic, e doar un vis, nu trebuie sa insemne ceva.

| Shailyn explică (pentru Vvistula):

Ok, multumesc. Citisem pe net ca inseamna nu stiu ce, si de asta.