| RaulIndungi a întrebat:

Bună TPU, again am o întrebare GREA, legată de şcoală:
Sunt din Timişoara, şi doresc să mă transfer de la liceul X la Liceul de Poştă şi Telecomunicaţii, dar acest liceul se mută la Liceul Ion MINCU, acum vine problema, unde trebuie să mă duc să le zic că vreau să mă transfer la ei? la vechiul liceul sau la noul sediu (la Ion Mincu)? Uitaţi aici: http://stirileprotv.ro/......26.html... nu ştiu unde trebuie să mă duc să le zic că vreau să mă transfer la ei, VREAU la POŞTĂ (într-o clasă cu mai mulţi prieteni), NU la MINCU... mega fundă, juur. :|

1 răspuns:
| caiboiul a răspuns:

Ok aste cam greu te duci in ce liceu esti si ii zici directorului ca vrei in alt liceu si daca nu vrea iti pierzi carnetul te prefaci ca ti -l-ai pierdut ok. Funda te rog.