| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am 15 ani iar prietenul meu are 21 suntem impreuna de o luna el s-a despartit de fosta prietena in urma cu 3 luni acum fosta prietena vrea sa se impace cu el. Ieri el a mers la ea sa isi ia ceva haine ea era in lenjeri la luat pe el in brate si a inceput sa planga.Seara am fost la el si din nou la sunat fosta. El spune ca nu sa mai intamplat pana atunci sa-l sune. Nu stiu ce sa fac sa-l cred? El zice ca ea nu mai are sanse la el mentionez ca au fost impreuna 2 ani jumate. El nu ma mintit niciodata si tot el mi-a zis ca a fost la ea. Credeti ca s-ar impaca cu ea? El tine la mine. Ce as putea face sa fiu sigura ca nu il pierd? Va rog ajutati-ma. Eu am un dezavantaj ca eu nu fac sex cu el ca si fosta lui prietena ea avand 22 de ani. Cel mai bun raspuns fundita.

Răspuns Câştigător
| Lussy2 a răspuns:

Wow eu sig sai dai papuceii ce syte asta 6 ani diferenta hmmm nu prea imi place, ok? mai ales ca fosta lui au aceias varsta lasa-l in pace nu se merita

13 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus Fytzy! Uită-l! Ai alte deziderate, nu să suferi din dragoste pentru unul care dă peste cap viețile puștoaicelor. Concentrează-te pe alte domenii școală, pe comunicarea cu cei de aceeași vârstă cu tine și nu în ultimul rând cu ai tăi.
O zi cu zâmbet să ai și gânduri limpezi!

| MMihai a răspuns:

Ești prea mică pentru viață sexuală.
Mai ai de așteptat 4-5 ani pentru asta.
Deci el trebuie să aibă viață sexuală cu alta și nu cu tine!
La ce să te ajut?!
Deci ori te dai la o parte, ori te împrietenești cu ei 2. !
Și mai te folosești de ei, ca să nu mergi singură la discotecă și chestii de astea.

| Amaya a răspuns:

Un singur sfat am: nu face prostia sa o faci cu el. Dupa cum au zis si altii inaintea mea, baietii la 21 de ani cauta fete mai mici doar pentru distractie. Clar el nu si-ar inchipui sa aveti o relatie serioasa pentru ca in 2-3 ani va incepe sa se gandeasca la o familie si tu nici nu ai liceul terminat atunci. Daca fosta lui era intr-adevar istorie, crede-ma nu mai vorbea deloc cu ea. Iti povesteste despre ea pentru a te face geloasa si a te determina sa o faci cu el. NU face aceasta prostie, repet, iar pe viitor fereste-te de relatiile cu baieti mai mari decat tine cu mai mult de 2-3 ani pentru ca vei avea de suferit. Bafta.

| Nymphetamine a răspuns:

Pe bune? Eu zic sa iti vezi de scoala si sa-ti gasesti unul de varsta ta.

| boogdan91 a răspuns:

Vezi-ti de treaba ta, fetito.

| FreakyFred a răspuns:

Ai naibii pedofili. Se inmultesc. Ca iepurii.

| ProjectJackpot a răspuns:

Esti penibila, sincer...Mai pune mana pe-o carte si lasa baietii. Apropo, el are 21 de ani, tu ai 15...Imi scapa mie ceva?

| kurinkita a răspuns:

Blasfemii. S-ar intoarce la ea mult mai repede decat ai crede. Te tine doar fiindca te considera o prospatura pentru relatii intime. Acea fata, avand 22 de ani, e mult mai apropiata de el atat fizic cat si psihic. Imi pare rau sa te ranesc, dar tu ai fost mai mult un "premiu de consolare" pentru el pana se impaca cu acea fata, iar avand in vedere cu tu nu faci sex cu el, sunt foarte multe sanse sa se desparte de tine cat mai curand.

| Lussy2 a răspuns:

Cum iti spuneam papuceiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

| VonStauffenberg a răspuns:

Daca tine la tine nu o sa teparaseasca sau altfel ce sa zic multi isi parasesc prietenele pentru sex dar ai putea sa incerci si u cu el numa sa faceti protejat.dar poate el tine la tine si stie ca si u ti la el, daca spune ca aia nu mai are nici o sansawinking.u intreaba-l daca tine la tine, daca mai vrea sa fie cu tine sau vrea sa mearga la aia numa pentru sex...ps aia ii foarte disperata ca nu mai are cu cine sa se ****hee hee.bft sunt in aceiasi siruatiewinking aprox.

| AislinnLowery a răspuns:

Eu zic ca ai putea sa vb cu fosta lui, pentru a vedea ce se intampla.

| Kyky31 a răspuns:

Fata:cum spune si bughy...''vezi-ti de treaba ta'' mai ai de copilarit,de trait, de mancat, de distrat si in primul rand de maturizare e vorba.Nu poti fi pe aceeasi lungime de unda cu un baiat de 21 de ani, care tocmai a iesit dintr-o relatie de 2 ani jumatate.Gandeste-te ca mai are sentimente pentru ea.HELLOOOOOO! Distreaza-te cu el, dar nu-l lasa sa-si bata joc de tine, esti micuta mai ai de ''papat''!:*take care

| anneka a răspuns:

Nu e mereu sigur ca s-ar intoarce la fosta lui prietena chiar daca i-a oferit totul.Ori va ramane cu tine si te va iubi cu sufletul nu cu ce are in pantaloni, ori isi va cauta alta pentru a nu face o diferenta intre voi 2. Cel mai bine e sa discuti cu el personal despre situatia asta pentru ca tu cu prietena lui nu ai nicio treaba. Pune-l la o discutie fata in fata si spune-i ceea ce te face sa fi nesigura. Dragostea nu are varsta, dar trebuie apreciata cantitatea iubirii.