| Ronaldo_Ronaldo_1997 a întrebat:

Am 17 ani in februarie 2020 si vreau sa plec in Anglia dupa ce termin liceul, stiu ceva engleza cam sa ma descurc sa vorbesc cu un om in engleza, mai basic, adica scurt nu sa pun tara la cale laughing. Dar vreau sa mai invat prepozitii, verbe neregulate, adjective etc stiti vreun site sau cum sa invat mai repede? Dau funda

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si ce ai vrea tu sa faci in Anglia, daca nici macar o engleza buna nu stii, ca sa poti sa-ti iei ceva de munca?

| sierra1 a răspuns:

Vezi ce zice pe duolingo