| Ashdglsdk a întrebat:

Buna tpu.Am completat fisa de admitere la liceu si am pus 8 optiuni. Daca am media 9.76 si la ultima optiune ultima medie anul trecut a fost 9.43 e posibil sa nu intru la niciun liceu?

Răspuns Câştigător
| Lvc2000 a răspuns:

E imposibil sa nu intri. Ar insemna sa vina 140 de candidati din alte judete cu medii mai mari decat tine si sa vrea toti la aceleasi licee.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca sunt medii considerabil mai mari ca anul trecut, da, este posibil.

| Ashdglsdk explică (pentru anonim_4396):

Am numarat locurile la profilurile pe care le-am pus si sunt 294 daca eu sunt pe pozitia 161 din judet atunci mai e posibil sa nu intru?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashdglsdk):

In cazul asta, nu. Stai linistit.

| Lvc2000 a răspuns (pentru Ashdglsdk):

In cazul in care esti sigura ca nu vor veni si din alte județe, nu ai De Ce sa iti faci griji, dar consider ca esti in pericol. Eu am media 9.72 si prima optiune a fost de 9.50, iar ultima, a doisprazecea, de 8.37

| Ashdglsdk explică (pentru Lvc2000):

Eu cred ca voi intra dar in cazul in care ramai nerepartizat stii cumva daca te poti inscrie pana incepe anul?

| Lvc2000 a răspuns (pentru Ashdglsdk):

Da, rămân locuri, dar iti dai seama ca nu vor rămână cele bune..iti urez baftă!

| Ashdglsdk explică (pentru Lvc2000):

Mersi mult, am intrat la a doua optiune unde am vrut.

| Lvc2000 a răspuns (pentru Ashdglsdk):

Ma bucur, si eu la prima. BAFTĂ multa!

| Ashdglsdk explică (pentru Lvc2000):

Si tie la fel! Succes!

| Lvc2000 a răspuns (pentru Ashdglsdk):

E imposibil sa nu intri. Ar insemna sa vina 140 de candidati din alte judete cu medii mai mari decat tine si sa vrea toti la aceleasi licee.

| karmenţelină a răspuns:

Este posibil, sunt sanse destul de mici.