| Izabellaxu a întrebat:

Am de facut un refarat la franceza despre atractiile turistice din Franta dar nu as vrea sa scriu despre: Notre-dame, turnul Eiffel, Luvru, Champs-Elysees. Vreau sa gasesc cateva atractii turistice mai putin cunoscute, ma puteti ajuta? Dau funditahappy
Multumesc anticipathappy

Răspuns Câştigător
| MissBeer a răspuns:

Piata Concorde, Domul Invalizilor, Muzeul Orsay, Centrul de Arta Pompidou, Basilica Sacre Coeur, Gradinile Tuileries. Cred ajung, daca mai vrei, sa-mi spuihappy.