| MegaSfecla a întrebat:

Am de facut un referat despre fascism. Intrebarea mea este urmatoarea: cand se sfarseste fascismul si cum? Am cautat pe net dar nu am gasit nimic. Sper ca ma puteti ajuta.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Masajul i ti place? Tu esti in poză? Lasă l drcului de referat

| 1234dany5 a răspuns:

Bună! bănuiesc că eşti in clasa a 7-a de altfel si noi suntem la fascism respectiv statele fasciste laughing :p ce coincidenta laughing)) big grin referitor la intrebare: si sper ca ma rasplatesti si pe mine cu o FUNDĂ laughing ca ma straduiesc sa iti dau acest raspuns perfect citit chiar in aceasta secunda din cartea de istorie laughing "Al doilea razboi mondial a avut drept consecinta prabusirea fascismului, dar a contribuit hotărâtor la consolidarea, si apoi, la extinderea regimurilor comuniste" sper ca e ceea ce cauti daca este intr-adevar astept o funda laughing))) :p bineiteles daca vrei si consider ca o merit big grin :p toate bune!

| MegaSfecla explică (pentru 1234dany5):

Crezi ca doar in clasa a 7 -a se invata despre fascism? laughing) nu mi-a fost de folos raspunsul tau, ce sa inteleg din el?