| selenaroyalprincess a întrebat:

am inceput sa citesc carti de Rodica Ojog-Brasoveanu si ma gandeam daca exista si alti fania ai ei pe acest sait, momentan citesc cartea "320 de pisici negre" si vreau sa aflu parerile voastre despre aceasta carte! ce alta carte de-a autoarei imi recomandati?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Am citit aproape toate cartile ei, multe le am in biblioteca si toate mi-au placut. Dupa mine R.O.B. este cel mai bun scriitor roman de literatura politista si este egala marilor scriitori straini de gen. Poti sa citesti toate cartile ei politiste si nu numai, la fel de bune sunt si cele istorice. Pe toate le poti vedea pe ro.wikipedia.org. Lectura placuta!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Si mie imi plac foarte mult cartile ei politiste. Le am aproape pe toate si le (re)citesc intotdeauna cu delicii.
Daca e sa-ti recomand, ar trebui sa le insir pe toate. Buna seara, Melania, Necunoscuta din congelator, O toaleta a la Liz Taylor...sunt doar cateva.

| Adeeliiina a răspuns:

Ti-as recomanda Cutia cu nasturi, Poveste imorală sau Stafeta