| Florin0708 a întrebat:

am media generală 9.92 iar un coleg 10, mai pot lua premiul 1?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Pai da, si avand in vedere ca el are media mai mare decat tine, nu e logic ca el ia premiul 1?!

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In tara asta de idioti e posibil orice. E posibil sa dea doua premii 1 chiar daca mediile difera. In mod normal, nu!

| Florin0708 explică (pentru Salontanul):

Adica spui că pot lua premiul 2?

| Salontanul a răspuns (pentru Florin0708):

Normal asa ar fi!

| Adry05 a răspuns:

Cum ai ajuns la media aia cand pui asemenea intrebare?

| Florin0708 explică (pentru Adry05):

La ce te referi? eram curios deoarece are un coleg media mai mare că mine adică 10

| Adry05 a răspuns (pentru Florin0708):

Pai da, si avand in vedere ca el are media mai mare decat tine, nu e logic ca el ia premiul 1?!

| Akhen a răspuns:

La noi la scoala cine ia peste 9, 50 are premiul I, mie nu mi se pare corect, dar nu am ce face...

| Florin0708 explică (pentru Akhen):

Eu am luat premiul 1, tu ce media ai avut?

| Florin0708 explică:

Mulțumesc pentru voi 3 astăzi am aflat că o să iau premiul 1 deoarece am 9.92 iar în școală mea de la 9.60 până la 9.97 poți lua premiul 1