| IoaNa1428Dmd a întrebat:

Buna TPU!
Am nevoie urgentă de ajutor.
Are cineva cartea 2700 de exerciții tip grila pentru admiterea în școlile de agenți de poliție?
Am nevoie de poze cu răspunsurile de la română...in culegerea mea nu mai sunt (am primit-o) și vreau și eu să știu dacă le fac corect. Daca este cineva binevoitor să mă ajute, va dau mailul...
Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Doar daca platesti pdf-ul pe mai multe site-uri il gasesti asa varianta gratuita nu ai decat primele 12 pagini.

| IoaNa1428Dmd explică (pentru aditimus):

Eu nu am cerut cartea. Am cerut doar răspunsurile cărții, de la cineva care are cartea