| andreealitllesmileAndreea a întrebat:

am o intrebare. In aproximativ o lună eu merg la automatica la București, buget, upb, însă am depus cerere pentru camera pentru doi, fără să precizez numele unei alte persoane cu care vreau sa stau eu.

Eu planuiam sa ma duc zilele astea la București, sa vad cumva camera ca sa stiu daca are nevoie de reparații sau mai mult varuit, ca nu vreau sa astept pana cand incepe scoala.

Voi ce sfaturi imi puteti oferi legat de ce am spus? Multumesc si dau funda!

2 răspunsuri:
| powerslidelambo a răspuns:

Universitatea ar trebui sa se ingrijeasca daca e varuit sau nu, nu cred ca ai treaba cu detaliile astea.

| andreealitllesmileAndreea explică (pentru powerslidelambo):

Buna, mersi de raspuns. Dar stii cumva cum as putea sa obtin acces la camera, sa ma asigur eu ca are tot ce-i trebuie?
(Ca oricum o sa mai mut si niste dulapioare pe-acolo ca am multeee lucruri de pus. laughing )