| razvan524 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare in legatura cu liceele care este mai bun liceul cuza din slobozia s-au pedagogic, sunt clasa a 7-a si la cuza as vrea sa merg la contabilitate si la pedagogic mate-info care liceu ar fi mai bun si daca puteti sa imi spuneti la ce liceu nu s-ar intampla probleme de exemplu la cuza si la chimie am auzit ca au facut sex in baie si in alte locuri eu vreau un liceu ok media mea pe sem asta este de 8, 44 dar sunt in continua crestere si la mate sunt de 9-10. Ce liceu mi-ati recomanda.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si care e problema cu sex in baie?laughing)

| razvan524 explică (pentru anonim_4396):

Pai nu vreau o atitudine negativa asupra mea ca aia care fac asta sunt "golani"

| razvan524 explică (pentru anonim_4396):

Eu vreau sa invat si sa ajung ceva in viata nu sa fac sex in baie big grin

| ALEXVII a răspuns:

Cu 8,44 in clasa a 7-a nu intri la nici unul dintre astea amice.

Sunt a 8-a si am media generala 9, si as dori sa intru la Arte, filologie.

| razvan524 explică (pentru ALEXVII):

Da....media asta a fost din cauza francezei pentru ca profesoara noastra lipseste de la ore si are un scris pe tabla de zici ca scrie cu picioarele si daca spunem ceva legat de asta 2 e asigurat in catalog deci... mi-a iesit 5 la franceza din cauza ei si la mate sunt bun si la romana sunt de 8-9 deci eu zic ca am sanse sa intru la un liceu bun si in plus sunt in continua crestere din sem asta am inceput cu meditatii la romana, mate si engleza. Parintii mei vor sa iau examenul la mate cu 10 de asta ma mediteaza

| Constantin_Raileanu_1990 a răspuns:

Prietene poti sa intri la CNMV cu mediile astea mai ales ca zici ca esti si bun la Mayematica

| Constantin_Raileanu_1990 a răspuns:

Prietene poti sa intri la CNMV cu mediile astea mai ales ca zici ca esti si bun la Matematica

| razvan524 explică (pentru Constantin_Raileanu_1990):

Stiu si eu... eu ma gandeam la ceva liceu militar dar nici asta nu ar fi asa rau dar se intra cu medi mari...