| nicooparaschiv a întrebat:

Buna TPU.
Am o intrebare.
Produsele special făcute pentru adolescenți pot funcționa și pentru cei de 19 ani? (cum ar fi crema depilatoare) Multumesc si sau funda!

Răspuns Câştigător
| beck2804 a răspuns:

Da, le poti folosi si tu fara probleme. De exemplu unele creme depilatoare sunt speciale pentru pielea sensibila dar o poate folosi oricine daca nu prezinta probleme. Sper ca ti-am fost de ajutor in legatura cu intrebarea ta.

5 răspunsuri:
| nicooparaschiv explică (pentru beck2804):

Super. Eu întrebam asta pentru ca dupa aplicare, nu a căzut absolut nici un fir de par după ce m-am frecat cu buretele, atât doar ca pielea e mai exfoliate si firele de par sunt mai subtiri si mai uscate, dintr-un motiv anume. Imi poti oferi un sfat? (:

| mirceakitsune a răspuns:

Da funcționează.

| beck2804 a răspuns (pentru nicooparaschiv):

Ai stat 15-20 de minute ca sa isi faca efect crema? Poate ai stat prea putin si crema nu si-a facut efectul.

| darrio2007 a răspuns:

Tot adolescent esti si la 19 ani.

| nicooparaschiv explică (pentru beck2804):

Am stat 30 de minute, pentru că am părul gros si voiam să fiu sigura ca iau tot. Dar nu s-a luat nimic! crying