| toki98 a întrebat:

am o intrebare unde pot gasi subiecte de evaluare nationala de casa a 8a?

Răspuns Câştigător
| TheTimeKiller a răspuns:

Daca imi dai un mail iti trimit eu tot ce am de pregatirea la matematica. Am peste 100 de variante si 2 modele de evaluare 2013. La romana nu am. La romana poti cauta pe net sau sa faci din culegere. Eu am culegere cu 50 de teste la romana.

| toki98 explică (pentru TheTimeKiller):

Niki_nikita12@yahoo.com daca poti trimite cateva te roghappy

| toki98 explică (pentru TheTimeKiller):

Mersii mult de tothappy succes si tietongue

| TheTimeKiller a răspuns (pentru toki98):

Cu placere si multumesc la fel.

5 răspunsuri:
| irina41099 a răspuns:

Pe didactic

| Anndi98 a răspuns:

Pe net. romana sau mate? eu de aici fac. : http://www.mateinfo.ro/......202012.pdf funda? :D