| Costici a întrebat:

AM O MARE PROBLEMA, NU AM DIPLOMA DE CLASA 8 PT CA AM ABANDONAT SCOALA IN CLASA A 7... Cum pot face rost de diploma urgent fare sa reiau studiile?

9 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu poti.
Cum, naiba, sa iei diploma de opt clase, cand tu ai facut doar sapte?
Crezi ca isi risca cineva locul de munca numai ca sa-ti dea tie o diploma FALSA?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ai primit răspuns corect de la @ardnaxur1961. Nu ai cum să obții o diplomă, mai ales că nici măcar nu esti interesat de a-ți relua studiile.
În cazul tău a fost vorba de abandon școlar.

| AwGenetix a răspuns:

Asta e. de acum. platesti alegerea facuta. stai calm, nu dureaza mult. doar toata veața.

| darrio2007 a răspuns:

Glumesti sau esti foarte „naiv". Continua-ti studiile si poti avea si bacalaureatul. Ai ajuns greu si pana in clasa a 7 a, asa-i?

| darrio2007 a răspuns (pentru AwGenetix):

Ai dreptate, toata „veata". Tu câte ai?

| andiceasu95 a răspuns (pentru darrio2007):

Tu iti dai seama ca a fost ironic nu?

| AwGenetix a răspuns (pentru andiceasu95):

Daca-si dadea seama nu mai sarea in sus pentru un "mafiot".

| darrio2007 a răspuns (pentru andiceasu95):

Greu de zis.