| BiancaV234 a întrebat:

Buna, TPU! Am o mica intrebare legata de un proiect. Am de scris bibliografia si problema este ca informatia nu este luata de pe net, ci din caietul meu de clasa(profesoara ne-a spus ca putem lua informatiile de acolo). Iar eu nu stiu daca ar trebui neaparat ceva scris acolo nefiind un site

1 răspuns:
| IoanWild a răspuns:

Salut! Incearca sa creezi ceva din mai multe surse si le aliniezi toate gen buchet. Totusi sa aiba sens. Daca le iei din mai multe surse, nu isi va da seama sigur. Insa nu exagera. Daca sti sa citesti ce ai scris, problema este rezolvata. Bafta!