| Lolita1130 a întrebat:

Buna TPU am o mica nelamurire. La Evaluarea Nationala la Subiectul II exercitiul3 acela cu Predicativa-Subiectiva-Atriutiva eu pe foaia de examen am rescris propozitia si am impartit-o...adica am rezolvat-o. Am incercuit elementul de relatie si am subliniat predicatele happy Credeti ca sa va considera SEMN? Scz categoria big grin Multumesc anticipat! Funda cel mai bun raaspuns

1 răspuns:
| Anddreee a răspuns:

Eu zic ca nu, ba chiar ai aratat ca ai gandit si nu ai pus ca altii la nimereala care acum se strofoaca ca vor punctele "bine meritate" straight face