| Anonimata345 a întrebat:

Bună,TpU! Am o nelamurire în legatura cu scoala. Copiii încep online sau fizic?

7 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Școala s-ar putea să fie online până la vară, cu excepția claselor pregătitoare, clasa întâi, clasa a opta și a 12-a.
Se speră se se vaccineze din profesori până pe 8 februarie.
Oricum, se pare că un român din Anglia este contaminat cu noul coronavirus.
Deci, totul este relativ.

| sierra1 a răspuns:

Diră-ta o să te anunțe. Poate semestrul II că ăsta (I) o fi tot cum a fost

| gabicoo a răspuns:

Online!
Fizic: după 8 februarie, dar treptat! Mai întâi grădinițele și școlile primare, apoi gimnaziile și liceele!

| Nirvanaaa a răspuns:

Online.

| DonEduardo a răspuns:

Online.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Online se începe din 11. Fizic nu-i nimic stabilit când s-ar începe. Se preconizează că s-ar putea începe treptat din 8 februarie, dar nimic concret până acum.

| Gabryel85 a răspuns:

Cred că vor începe tot online.