| Analfabetul123456789 a întrebat:

Buna TPU... happy Am o prietena si vrea sa se transfere de la o scoala de la ea din judet la o alta scoala din alt judet. Stie cineva ce acte trebuie pentru asa ceva? Si daca trebuie obligatoriu si un parinte de fata...? Multumesc anticipat. ^^

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa faca doua cereri de transfer, una catre scoala la care este si una catre cea unde vrea sa se transfere. Daca este minora trebuie si semnatura unui parinte.

| Analfabetul123456789 explică (pentru Ioandelasal):

Ea nu se are bine cu parintii... Trebuie neaparat sa semneze parintii? straight face PS: Are 13 anisori.

| Ioandelasal a răspuns (pentru Analfabetul123456789):

Da, trebuie sa semneze si un parinte.