| Materialisimo a întrebat:

am o scurta intrebare, recent am prins o salamandra si am dus-o acasa cu intentia de a arata-o la ai mei si acum vreau sa o eliberez dar problema este ca astazi cand ma uit in acvariu, au apărut mormoloci, dau pui....Nu stiu ce e de facut, a da si am tinut salamandra numai 2 zile

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

1. Duci tritonul de unde l-ai prins si acolo eliberezi si puii, dar prin vegetatie, sa fie feriti, oricum acolo ajungeau.
2. Eliberezi mama, pastrezi puii si faci un acvariu de apa rece, te faci naturalist amator, ca vad ca ai inclinatie

| Materialisimo explică (pentru minrest):

Eu cred ca o sa-i eliberez ca sa nu.i tin in captivitate

| minrest a răspuns (pentru Materialisimo):

Buna idee. O zi buna.

| Materialisimo explică (pentru minrest):

Ms, la fel

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

I-a priit la tine!