| Kayn221 a întrebat:

Am ratat admiterea la facultate de luna asta și tata vrea să vorbească cu cineva din Contabilitate să mă bage. Se poate acest lucru? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Bineinteles ca nu. Poti insa intra la o facultate particulara la care nu se da examen.

| Kayn221 explică (pentru Brigaela):

Deci nu am nici o sansa chiar daca mai sunt locuri?

| Kayn221 explică (pentru Brigaela):

Deci sa inteleg ca nu mai am nici o sansa. chiar daca mai sunt locuri?

| Brigaela a răspuns (pentru Kayn221):

Doar daca se mai organizeaza examen si il promovezi. Nu poti intra prin frauda si nici nu ai vrea de altfel, fiindca e o infractiune